Informace ke cvičákovému roku 2018/19

16.09.2013 18:45

Nový cvičákový rok 2018/19 se nám pomalu blíží, oficiálně začínáme začátkem října. Přihlašování probíhá právě teď přes Dům dětí a mládeže Matýsek Napajedla. Přihlásit se dá osobně v DDM a nebo přes webové stránky zde.

Letos nás na DDM Matýsek najdete jako Psí školka I a II, rozdělení je ještě na děti a dospělé. Poplatek za dítě do 18 let je 600 Kč, poplatek za dospělého je 1000 Kč. Psí školka I je Iva Levková, Psí školka II je Katka Plichtová, proto se snažte přihlašovat zhruba tam, kam byste chtěli patřit. :-D Informace o trenérkách najdete v sekci členové.

Informace k rozdělení skupinek v roce 2018/2019:

Neděle - 9:00 - 11:00 - Iva Levková - štěňata, začátečníci, mírně pokročilí

Neděle - Katka Plichtová - pokročilí a závodníci - 14:00 - 16:00

(zatím není 100%, podle počtu příhlášených členů možné vytvoření další skupinky)

 

samostatný kurz poslušnosti nemáme, vzhledem k tomu, že obě trenérky jsou hlavně agiliťačky a trenéra/ku soustředící se hlavně na poslušnost nemáme. Ovšem socializace a základní poslušnost je náplní ve skupince štěňat, podle potřeby jednotlivých členů a u začátečníků a úplných nováčků na našem cvičáku bude taky probíhat nějaké cvičení základní poslušnosti, protože bez toho se ani v agility neobejdete.

Takže i vy, co máte zájem hlavně o poslušnost a socializaci, než o agility, přijďte, určitě se nějak s trenérkami domluvíte. :-)

 

P.S. - štěňata a začátečníci spadají letos hlavně pod Ivu Levkovou, ale pokud máte z nějakého důvodu zájem trénovat pod Katkou i když jste začátečníci, je možno se zkusit s Katkou domluvit. Email na Katku je uveden v liště v pravo pod menu.

 

 

S sebou na cvičák: pejska, hodně pamlsků, hračky, vodítko, obojek/postroj, případně náhubek, klikr (pokud používáte), vodu pro pejska a dobrou náladu.

Moc se na Vás těšíme :-)

(Pro nejaktuálnější informace a změny sledujte diskuzi)

 

—————

Zpět


Kontakt

Iva Levková - začátečníci, mírně pokročilí, Katka Plichtová - závodníci

Iva Levková - 603 549 357 nebo iva.levkova@seznam.cz - dotazy ohledně výcviku agility začátečníků a mírně pokročilých

cernykristal@seznam.cz - email Katky, dotazy ohledně závodníků

gregorova.g@gmail.com - vše co se týče stránek, případně také poradna ohledně fungování kroužku