Anna a Amir

Jméno: Amir, říkáme mu Amirek, Mireček, Mirda, rošťáku neposlušný

Plemeno: sheltie

Narozen: 25.3.2013

Pár slov o nás: Amirek je můj mazlík, díky své nezbedné a rozverné povaze mi přirostl k srdci a stal se mým kamarádem. Jeho největší radostí je jeho psí maminka Okča, kterou miluje nade vše. I když by chtěla mít chvilku klid, Amirek jí nedá pokoj, hraje si, tahá ji, skáče po ní a její pozornost si vždy vynutí.

Na cvičák jsme začali chodit ve 3 měsících, aby se seznámil s ostatními pejsky, naučili jsme se základní povely poslušnosti, i když teď předstírá, že neví, co po něm chci, a že takové povely nikdy neslyšel. Ale je to puberťák, takže budeme znovu a znovu zkoušet a trénovat a třeba se jednou dopracujeme ke zkoušce poslušnosti.

Agility ho moc baví, nadšeně pobíhá po parkuru, přebíhá překážky, i ty, na které ho zrovna neposílám. V agility je moc rychlý a natěšený, takže na mé povely někdy ani nečeká :). Na cvičák chodíme rádi, Amirek se setká s jinými pejsky, ty velké obejde obloukem, s těmi malými si pohraje a když už se mu zdá, že je dlouho pryč od Okči, vyřeší to po svém a v nestřežené chvíli uteče za ní :).


Fotogalerie

/album/fotogalerie8/dsc0371-jpg/

—————

/album/fotogalerie8/p1100294-jpg/

—————

/album/fotogalerie8/dscf2778-jpg/

—————

/album/fotogalerie8/dsc0193-jpg/

—————

—————


Kontakt

Iva Levková - začátečníci, mírně pokročilí, Katka Plichtová - závodníci

Iva Levková - 603 549 357 nebo iva.levkova@seznam.cz - dotazy ohledně výcviku agility začátečníků a mírně pokročilých

cernykristal@seznam.cz - email Katky, dotazy ohledně závodníků

gregorova.g@gmail.com - vše co se týče stránek, případně také poradna ohledně fungování kroužku